Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere

Fastansat videnskabeligt personale - Professorer/lektorer/adjunkter (tenure track)

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Bilde, Merete Professor bilde@chem.au.dk +4587156684 1513, 424
Birkedal, Henrik Professor, vice-institutleder for uddannelse hbirkedal@chem.au.dk +4587156656 1592, 126
Birkedal, Victoria Lektor vicb@inano.au.dk +4587156727 1590, 240
Bremholm, Martin Lektor bremholm@chem.au.dk +4587155903 1512, 321
Christensen, Mogens Professor mch@chem.au.dk +4561777451 1512, 318
Christiansen, Ove Professor ove@chem.au.dk +4551526145 1513, 430
Daasbjerg, Kim Professor kdaa@chem.au.dk +4523485249 1511, 420
Elm, Jonas Adjunkt (Tenure Track) jelm@chem.au.dk 1513, 429
Glasius, Marianne Lektor glasius@chem.au.dk +4587155923 1513, 421
Goesten, Maarten Adjunkt (Tenure Track) maarten.goesten@chem.au.dk 1511, 330
Gothelf, Kurt Vesterager Professor kvg@chem.au.dk +4587156752 1590, 326
Iversen, Bo Brummerstedt Professor bo@chem.au.dk +4587155982 1512, 312
Jensen, Frank Lektor frj@chem.au.dk +4587155908 1510, 413
Jensen, Henrik Helligsø Lektor hhj@chem.au.dk +4524264475 1512, 426
Jensen, Torben René Professor trj@chem.au.dk +4587155939 1512, 221
Jørgensen, Karl Anker Professor kaj@chem.au.dk +4526804960 1513, 521
Jørgensen, Mads Ry Vogel Forsker (Tenure Track) mads@chem.au.dk +4540582996 1512, 129
Mudring, Anja Verena Professor anja-verena.mudring@chem.au.dk 1511, 326
Mulder, Frans Lektor fmulder@chem.au.dk +4551447344 1593, 221
Nielsen, Niels Christian Professor ncn@chem.au.dk +4587155913 1590, 226
Ogilby, Peter Remsen Professor progilby@chem.au.dk +4587155927 1511, 230
Olsen, Jeppe Professor jeppe@chem.au.dk +4523382435 1513, 432
Overgaard, Jacob Lektor jacobo@chem.au.dk +4525881826 1512, 227
Pedersen, Jan Skov Professor jsp@chem.au.dk +4587155921 1590, 252
Pedersen, Steen Uttrup Lektor sup@chem.au.dk +4587155953 1511, 422
Poulsen, Thomas Professor thpou@chem.au.dk +4561141844 1512, 418
Ravnsbæk, Dorthe Professor dorthe@chem.au.dk 1512, 316
Rosas-Hernández, Alonso Adjunkt (Tenure Track) arosas@chem.au.dk 1511, 418
Schiøtt, Birgit Professor, Institutleder birgit@chem.au.dk +4529826882 1510, 416
Skibsted, Jørgen Lektor jskib@chem.au.dk +4528992029 1512, 222
Skrydstrup, Troels Professor ts@chem.au.dk +4587155968 1590, 342
Stapelfeldt, Henrik Professor, Vice-institutleder henriks@chem.au.dk +4587155974 1513, 431
Vosegaard, Thomas Konstitueret centerleder (iNANO) tv@chem.au.dk +4560202639 1590, 226
Wei, Shuai Adjunkt (Tenure Track) shuai.wei@chem.au.dk 1512, 314
Weidner, Tobias Lektor weidner@chem.au.dk +4593508509 1511, 224
Zelikin, Alexander N. Professor zelikin@chem.au.dk +4523297986 1512, 421

Tidsbegrænset videnskabeligt personale - Videnskabelige assistenter/postdoc'er/adjunkter

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Ahrens, Alexander Postdoc aahrens@inano.au.dk 1590, 346
Ali, Siad Dahir Videnskabelig assistent sda@chem.au.dk 1511, 228
Amini, Narges Postdoc narges.amini@chem.au.dk 1512, 217
Artiukhin, Denis Postdoc artiukhin@chem.au.dk 1513, 433
Berglund, Nils Anton Adjunkt nab@chem.au.dk +4587155314 1510, 421
Bondesgaard, Martin Postdoc mbo@chem.au.dk 1511, 318
Broge, Nils Lau Nyborg Postdoc nils@chem.au.dk 1512, 319
Buhl, Kristian Birk Postdoc kbb@chem.au.dk 1511, 426
Casanovas Montasell, Mireia Ph.d.-studerende mireia.cm@chem.au.dk
Chen, Yaqing Videnskabelig assistent ychen@inano.au.dk 1592
Corti, Vasco Postdoc vasco@chem.au.dk 1513, 530
Fischer, Karl F. F. Postdoc karl@chem.au.dk 1512, 319
Golbek, Thaddeus Wayne Postdoc golbekt@chem.au.dk 1511, 225
Grinderslev, Jakob Postdoc jakobg@chem.au.dk 1512, 220
Guðmundsson, Haraldur Gunnar Postdoc hggudmunds@inano.au.dk 1590, 348
Henke, Petr Postdoc henke@chem.au.dk
Hjerrild, Per Postdoc perh@chem.au.dk 1512, 416
Israels, Brett Alan Postdoc bisraels@inano.au.dk 1590, 247
Jacobsen, Kristian Mark Postdoc kmj@chem.au.dk 1512, 416
Jakobsen, Joakim Bøgelund Ph.d.-studerende jbj@inano.au.dk 1590, 346
Jensen, Rune Wittendorff Mønster Videnskabelig assistent rwmj@inano.au.dk 1593, 229
Jeppesen, Rafael Videnskabelig assistent rafael@chem.au.dk 1511, 318
Jessen, Nicolaj Ph.d.-studerende nj@chem.au.dk
Johansen, Martin Bundgaard Postdoc bundgaard@inano.au.dk 1590, 350
Jørgensen, Lasse Rabøl Postdoc lasserj@chem.au.dk 1512, 319
Knudsen, Cecilie Grønvaldt Videnskabelig assistent ceciliegk@chem.au.dk 1512, 224
Kranabetter, Lorenz Postdoc kranabetter@chem.au.dk
Krause, Lennard Adjunkt lkrause@chem.au.dk +4917664652825 1512, 217
Kristensen, Maria Merrild Videnskabelig assistent mmk@chem.au.dk 1511, 226
Kristensen, Steffan Kvist Adjunkt skk@inano.au.dk +4528154100 1590
Kristoffersen, Emil Laust Postdoc emillk@inano.au.dk 1590, 247
Kronbo, Camilla Hjort Postdoc kronbo@chem.au.dk
Kubecka, Jakub Postdoc ja-kub-ecka@chem.au.dk 1513
Kumari, Seema Videnskabelig assistent sk@chem.au.dk 1511
Ladefoged, Lucy Kate Postdoc lucykate@chem.au.dk +4553556814 1510, 419
Li, Jiahe Postdoc jiaheli@inano.au.dk 1590, 330
Li, Jun Postdoc li-_-jun@chem.au.dk 1512
Li, Simin Postdoc lism@chem.au.dk 1511, 424
Madsen, Monica Rohde Ph.d.-studerende mm@inano.au.dk 1511, 424
Madzharova, Fani Georgieva Postdoc fani_madzharova@chem.au.dk 1511, 228
Mahía Moros, Alejandro José Postdoc amahia@chem.au.dk 1512, 416
Mannix, Daniel Seniorforsker Dan.Mannix@esss.se
Mascherpa, Andrea Postdoc angm@chem.au.dk
McLeod, Dave Postdoc dmcleod@chem.au.dk 1513, 529
Märcher, Anders Ph.d.-studerende am@inano.au.dk
Nie, Shuai Postdoc shuainie@chem.au.dk 1512, 226
Nielsen, Thorbjørn Birger Postdoc tbn@inano.au.dk 1590, 328
Nisavic, Marija Postdoc mn@chem.au.dk
Parmar, Vijay Singh Postdoc vsp@chem.au.dk 1512, 219
Raingeval, Claire Postdoc raingeval@inano.au.dk 1593, 225
Ravn, Anne Katrine Postdoc akr@inano.au.dk 1590, 350
Ravnkilde, Lisbeth Thorup Postdoc lrk@chem.au.dk 1510, 421
Rezayee, Nomaan Mohammed Adjunkt nmr@inano.au.dk 1513, 529
Roelsgaard, Martin Postdoc m.roelsgaard@chem.au.dk 1512, 320
Roeters, Steven Joop Postdoc s.j.roeters@chem.au.dk 1511, 228
Rosati, Bernadette Postdoc bernadette.rosati@chem.au.dk +4587156783 1513, 425
Roth, Nikolaj Postdoc nikolajroth@chem.au.dk 1512, 217
Samanta, Anirban Postdoc anisamanta@inano.au.dk 1590, 330
Sarkar, Sounak Postdoc sounaks@chem.au.dk 1512, 217
Schmüser-Steger, Lars Postdoc schmueser@chem.au.dk 1511, 225
Song, Lirong Postdoc lirongsong@chem.au.dk 1511, 318
Stingaciu, Marian Adjunkt stingaciu@chem.au.dk 1511, 318
Sørensen, Daniel Risskov Postdoc dasoe@chem.au.dk
Tanyag, Rico Mayro Pagtananan Postdoc tanyag@chem.au.dk 1513
Thøgersen, Mathias Kirk Ph.d.-studerende mathiast@chem.au.dk
Torbensen, Kristian Postdoc ktor@chem.au.dk 1511, 429
Vijayan Pillai, Harikrishnan Postdoc hari@chem.au.dk 1512, 320
Westberg, Michael Postdoc westberg@chem.au.dk
Wollesen, Malene Videnskabelig assistent malwol@chem.au.dk 1512, 229
Yang, Sheng-Yu Postdoc syyang@chem.au.dk 1512, 226
Zhang, Jiawei Postdoc jiaweizhang@chem.au.dk 1511, 318
Zuzic, Lorena Postdoc lorena.zuzic@chem.au.dk 1510, 421

Emeriti

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Britz, Dieter H. Lektor emeritus britz@chem.au.dk +4561302257 1510, 314
Jakobsen, Hans Jørgen Professor emeritus hja@chem.au.dk +4552192438 1510, 314
Jensen, Svend Knak Lektor emeritus kemskj@chem.au.dk 1510, 314
Jørgensen, Jens-Erik Lektor emeritus jenserik@chem.au.dk 1510, 314
Larsen, Finn Krebs Professor emeritus kre@chem.au.dk 1510, 314
Linderberg, Jan Professor emeritus jan@chem.au.dk +4593508445 1510, 314

Teknisk-administrativt personale

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Ahlburg, Jakob Voldum Akademisk teknisk medarbejder jakob.ahlburg@chem.au.dk 1511, 328
Bakharev, Oleg N. Akademisk teknisk medarbejder olegb@chem.au.dk +4587156702 1590, 138
Borup, Kasper Akademisk teknisk medarbejder kasperab@chem.au.dk +4593521018 1511, 328
Bregnhøj, Mikkel Akademisk medarbejder mibr@chem.au.dk 1540
Breitenbach, Thomas Akademisk teknisk medarbejder breitenbach@chem.au.dk +4522987186 1511, 232
Brown, Lara O'Dwyer Akademisk teknisk medarbejder odwyerbrown@chem.au.dk +4593522119 1511, 329
Chatterley, Adam Simon Akademisk teknisk medarbejder aschatterley@chem.au.dk 1511
Christensen, Jonas Rask Indkøbs- og kemikaliekoordinator jc@chem.au.dk +4593522045 1513, 418
Conley, Lene Specialkonsulent lconley@chem.au.dk +4521133522 1511, 2018
Dandanell, Jeanette Erhvervssproglig medarbejder jda@chem.au.dk +4593521106 1511, 219
Donslund, Bjarke Akademisk teknisk medarbejder donslund@chem.au.dk +4593521164 1590, 344
Godtliebsen, Ian Heide Akademisk teknisk medarbejder ian@chem.au.dk +4593508786 1513, 419
Hald, Peter Sikkerheds-leder ph@chem.au.dk +4529861970 1511, 324
Holme, Anita Tilsynsassistent holme@au.dk +4528992019 1513, 114
Hviid, Jakob Laust Kommunikationskoordinator jlhviid@chem.au.dk +4593522393 1511, 218
Iversen, Kåre Akademisk medarbejder kaare@phys.au.dk +4593508573 1523, 219
Jensen, Mads Mørk Akademisk teknisk medarbejder madsmj@chem.au.dk +4593521168 1513, 419
Jensen, Rasmus Berg Ph.d.-studerende rbj@chem.au.dk
Juhl, Dennis Wilkens NMR laboratory manager dwj@chem.au.dk 1593, 227
Kessler, Tommy Ole Forskningstekniker tommy.kessler@chem.au.dk +4540780278 1513, 130
Koch-Ketler, Anne Arnbjerg Laborant aaiv@chem.au.dk +4528992399 1513, 419
Kondrup, Jens Christian Glasblæser jck@chem.au.dk +4523345543 1513, 122
Kristensen, Jeppe Laborant jk@chem.au.dk +4587156751 1590, 324
Larsen, Glen Sanitør glen09@au.dk +4528992008 1510
Lauridsen, Vibeke Henriette Akademisk teknisk medarbejder vibeke-lauridsen@chem.au.dk +4593521163 1513, 418
Madsen, Allan Facility Management medarbejder am3@au.dk +4528992015 1513, 114
Mamakhel, Mohammad Aref Hasen Akademisk teknisk medarbejder aref@chem.au.dk +4587155369 1511, 328
Mikkelsen, Jeppe Dalgaard Forskningstekniker jeppemikkelsen@chem.au.dk +4522826618 1513, 117
Møller Jørgensen, Aske Centermanager amj@inano.au.dk 1511, 329
Nielsen, Anders Bodholt Akademisk teknisk medarbejder abn@chem.au.dk +4526700026 1511, 232
Nielsen, Cecilie Schmidt Akademisk teknisk medarbejder csn@chem.au.dk 1513, 418
Pedersen, Birgitte Lodberg Specialkonsulent blp@chem.au.dk +4526185206 1511, 214
Pedersen, Carsten Akademisk teknisk medarbejder cape@chem.au.dk +4593508459 1590, 144
Pedersen, Erik Ejler Forskningstekniker erikejler@chem.au.dk +4551902577 1513, 117
Ramsay, Jacob Serup Sekretariatsleder jacob.ramsay@chem.au.dk +4593508485 1511, 218
Rasmussen, Stig Elkjær Ph.d.-stipendiat stig@phys.au.dk 1520, 530
Reardon, Hazel Akademisk medarbejder hazel@chem.au.dk +4560212369 1511, 329
Richter, Bo Akademisk teknisk medarbejder richter@chem.au.dk +4520745528 1511, 324
Schøler, Anne-Sofie Oxfeldt Akademisk teknisk medarbejder asos@chem.au.dk 1513
Skyum, Susan Hjort Sekretær susan.skyum@chem.au.dk +4587155345 1510, 211
Sommer, Marianne Erhvervssproglig medarbejder sommer@chem.au.dk +4521186393 1511, 216
Thøgersen, Jan Akademisk teknisk medarbejder thogersen@chem.au.dk +4587155928 1513, 419
Wittig, Nina Kølln Akademisk teknisk medarbejder nkw@inano.au.dk +4587156657 1592, 130

Ph.d.-studerende

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Amdisen, Mads Blichfeldt mba@inano.au.dk
Andersen, Bettina Pilgaard Ph.d.-studerende bpa@chem.au.dk
Bai, Yunfei Ph.d.-studerende yfbai@inano.au.dk 1590, 344
Barløse, Casper Ph.d.-studerende clb@chem.au.dk
Bednarz, Aleksandra Maria Ph.d.-studerende abednarz@inano.au.dk
Bertelsen, Andreas Dueholm Ph.d.-studerende adb@chem.au.dk
Bertelsen, Mathias Bøjlesen Ph.d.-studerende mbb@inano.au.dk
Beyer, Jonas Ph.d.-studerende jobe@chem.au.dk +4523451120
Bitsch, René Slot Ph.d.-studerende renebitsch@chem.au.dk
Bjørn, Frederik Thorning Ph.d.-studerende thorning@chem.au.dk
Christensen, Rasmus Stubkjær Ph.d.-studerende rsc@chem.au.dk
Ehrenreich-Petersen, Emma Møller Ph.d.-studerende emep@inano.au.dk
Eikeland, Anna Ph.d.-studerende annazink@chem.au.dk
Enemærke, Valdemar Juel Ph.d.-studerende valdemar@chem.au.dk
Enemærke, Vitus Juel Ph.d.-studerende vje@inano.au.dk 1590, 352
Fabech Hansson, Rikke Ph.d.-studerende rfh@chem.au.dk
Fallica, Antonino Nicolò Gæste Ph.d.-studerende fan@inano.au.dk 1590, 322
Filipowicz, Anja Ph.d.-studerende anjafil@chem.au.dk
Fjordside, Simone Ph.d.-studerende sf@inano.au.dk 1593-225
Frandsen, Martin Ph.d.-studerende martinf@inano.au.dk 1590, 332
Gausas, Laurynas Ph.d.-studerende lg@inano.au.dk
Gedde, Oliver Raae Ph.d.-studerende org@inano.au.dk 1590, 348
Gjørup, Frederik Holm Ph.d.-studerende fgjorup@chem.au.dk
Grønbech, Thomas Bjørn Egede Ph.d.-studerende bjorn@chem.au.dk
Hammershøj, Hans Christian Dahl Ph.d.-studerende hcdh@inano.au.dk 1590, 348
Hansen, Rikke Asbæk Ph.d.-studerende rah@inano.au.dk
Hansen-Felby, Magnus Ph.d.-studerende mhf@chem.au.dk
Hasager, Freja Ph.d.-studerende f.hasager@chem.au.dk
Hong, Wanwan Ph.d.-studerende howw@inano.au.dk 1511, 424
Højlund, Mads Greisen Ph.d.-studerende madsgh@chem.au.dk 1513, 426
Høyer, Nicolai Machholdt Ph.d.-studerende hoyer@chem.au.dk
Hübschmann, Flora Aleksandra Kappel Ph.d.-studerende flora@chem.au.dk
Iversen, Emil Mark Ph.d.-studerende emilmi@chem.au.dk
Jeminejs, Andris Ph.d.-studerende anje@inano.au.dk 1590, 328
Jensen, Alexander Bernthz Ph.d.-studerende jensen@inano.au.dk 1592, 130
Jensen, Andreas Bonde Ph.d.-studerende bonde@inano.au.dk 1590, 346
Jensen, Andreas Buchgraitz Ph.d.-studerende buchgraitz@chem.au.dk 1513, 426
Jensen, Rasmus Berg Ph.d.-studerende rbj@chem.au.dk
Juul-Madsen, Line Ph.d.-studerende ljm@chem.au.dk
Kiib, Anders Engsted Ph.d.-studerende aek@chem.au.dk
Kjær, Therese Marie Simone S S Ph.d.-studerende therese@inano.au.dk
Kjærgaard, Eva R. Ph.d.-studerende erk@chem.au.dk
Kjærsgaard, Nanna Louise Ph.d.-studerende nln@inano.au.dk
Kjærsgaard, Samuel Ph.d.-studerende skp@inano.au.dk
Kløve Kjær, Magnus Ph.d.-studerende magnus.kloeve@chem.au.dk
Kolding, Kirstine Nygaard Ph.d.-studerende knk@inano.au.dk 1511, 429
Kolodiazhnaia, Iuliia Ph.d.-studerende julia.kolodiazhnaia@inano.au.dk 1590, 352
Kromm, Florian Erich Harry Ph.d.-studerende fk@chem.au.dk
Lamhauge, Johannes Nygaard Ph.d.-studerende jnl@chem.au.dk
Leiszner, Sofie Stampe Ph.d.-studerende sofiesl@chem.au.dk
Linde, Sif Tylvad Ph.d.-studerende sif@chem.au.dk
Lund, Line Mørkholt Ph.d.-studerende linelund95@inano.au.dk 1590, 247
Lytje, Kristian Ph.d.-studerende klytje@inano.au.dk
López Hernández, Marcos Ph.d.-studerende marcoslh@inano.au.dk 1590, 245
Mariz Maia Neto, Fábio Ph.d.-studerende fabio.maia@inano.au.dk 1512, 226
Martins Ferreira Batista, Gabriel Ph.d.-studerende gmfb@inano.au.dk 1590, 350
Mikkelsen, Jesper Hyldal Ph.d.-studerende jhm@inano.au.dk 1590, 348
Mogensen, Ditte Ph.d.-studerende dimo@chem.au.dk
Moyano Villameriel, Jaime Ph.d.-studerende jaimemv@chem.au.dk
Kevy, Simone Munkholm Ph.d.-studerende simone@chem.au.dk 1512, 319
Møller, Søren Lau Borcher Ph.d.-studerende sbm@chem.au.dk
Mørch, Mathias Ph.d.-studerende mmorch@inano.au.dk 1512, 224
Mühlfenzl, Kim Saskia Ph.d.-studerende ksm@inano.au.dk
Nielsen, Hannah Hedegaard Studentermedhjælper hannah@chem.au.dk 1512, 219
Nielsen, Ida Gjerlevsen Ph.d.-studerende idani@chem.au.dk
Nielsen, Stefan Ph.d.-studerende stefan-urth@inano.au.dk +4587154943 1511, 413
Nijenhuis, Minke Anne Door Ph.d.-studerende m.a.d.nijenhuis@inano.au.dk 1590, 330
Nyvang, Andreas Ph.d.-studerende nyvang@chem.au.dk
Ottesen, Martin Ph.d.-studerende mao@inano.au.dk
Ottosen, Rasmus Nørbøge Ph.d.-studerende rno@chem.au.dk
Pagh Nikolajsen, Jakob Ph.d.-studerende jpn@inano.au.dk 1511, 426
Palle, Jonas Ph.d.-studerende jonaspalle@inano.au.dk 1592, 128
Pedersen, Andreas Bøtker Ph.d.-studerende abp@chem.au.dk
Pedersen, Kasper Busk Ph.d.-studerende kasperbusk@chem.au.dk
Pedersen, Simon Steffen Ph.d.-studerende ssp@inano.au.dk +4587156759 1590, 352
Pinderup, Freja Frederikke Ph.d.-studerende freja.pinderup@inano.au.dk 1590, 247
Rasmussen, Helena Østergaard Ph.d.-studerende helena@inano.au.dk 1590, 245
Rasmussen, Mette Heidemann Ph.d.-studerende heidemann@chem.au.dk 1511, 225
Rasmussen, Michelle Hundevad Ph.d.-studerende mihura@chem.au.dk
Salomonsen, Camilla Lind Ph.d.-studerende camilla.sa@chem.au.dk
Sandemann, Jonas Ruby Ph.d.-studerende jonas@inano.au.dk 1512, 225
Santorelli Villamizar, Angel E Ph.d.-studerende angel.e.santorelli@inano.au.dk 1590, 322
Shyam, Priyank Ph.d.-studerende priyank@inano.au.dk
Siddiqi, Haley Ph.d.-studerende au698610@inano.au.dk 1593, 225
Skaanning, Mads Koch Ph.d.-studerende mskaanning@inano.au.dk
Skipper, Mette Louise Ph.d.-studerende mlc@chem.au.dk
Skov, Lasse Najbjerg Ph.d.-studerende lnskov@inano.au.dk 1512, 220
Smidt, Jakob Melgaard Ph.d.-studerende smidt@inano.au.dk 1590, 328
Song, Jiayi Ph.d.-studerende jiayi_song@chem.au.dk
Stange, Amanda Dyrholm Ph.d.-studerende ads@chem.au.dk
Strunge, Kris Ph.d.-studerende ks@chem.au.dk
Støckler, Kristoffer Andreas Holm Ph.d.-studerende kristoffer@chem.au.dk
Støckler, Lise Joost Ph.d.-studerende ljs@chem.au.dk
Sun, Hongwei Ph.d.-studerende hongwei@inano.au.dk 1590, 350
Svenningsen, Esben Bjerregaard Ph.d.-studerende ebs@chem.au.dk
Søgaard, Ane Bretschneider Ph.d.-studerende abs@inano.au.dk 1511, 227
Søndergaard-Pedersen, Frederik Nøhr Ph.d.-studerende frederik@chem.au.dk
Thiel, Andreas Munch Ph.d.-studerende andreasmt@chem.au.dk 1512, 219
Thomsen, Ditte Ph.d.-studerende ditte.th@chem.au.dk
Thorup, Peter Skjøtt Ph.d.-studerende pst@inano.au.dk 1512, 223
Ton, Stephanie Jean Ph.d.-studerende ston@inano.au.dk 1590, 352
Trinderup, Helle Himmelstrup Ph.d.-studerende htrinderup@chem.au.dk
Tvilum, Anne Selch Ph.d.-studerende tvilum@chem.au.dk
Vinas Munoz, Albert Ph.d.-studerende avinas@chem.au.dk
Vosegaard, Emilie Skytte Ph.d.-studerende emilieskytte@chem.au.dk
Wørmer, Gustav Julius Ph.d.-studerende gw@chem.au.dk
Youssef, Sarah Youssef Eilleia K Ph.d.-studerende seilleia@inano.au.dk 1590, 328
Zhao, Siqi Ph.d.-studerende siqizhao@inano.au.dk 1511, 426
Østergaard, Maja Ph.d.-studerende majaoester@inano.au.dk 1592, 130
Østergaard, Niklas Lawaetz Ph.d.-studerende nl@chem.au.dk