Aarhus Universitets segl

Medarbejdere

Fastansat videnskabeligt personale - Professorer/lektorer/adjunkter (tenure track)

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Bilde, Merete Professor bilde@chem.au.dk +4524447138 1513, 424
Birkedal, Henrik Professor hbirkedal@chem.au.dk +4522508475 1592, 126
Birkedal, Victoria Lektor vicb@inano.au.dk +4540888486
Bremholm, Martin Lektor bremholm@chem.au.dk +4520620569 1512, 321
Christensen, Mogens Professor mch@chem.au.dk +4561777451 1512, 318
Christiansen, Ove Professor ove@chem.au.dk +4551526145 1513, 430
Daasbjerg, Kim Professor kdaa@chem.au.dk +4523485249 1511, 420
Duncan, Anna Louise Adjunkt (Tenure Track) anna.duncan@chem.au.dk
Elm, Jonas Adjunkt (Tenure Track) jelm@chem.au.dk 1513, 429
Glasius, Marianne Lektor glasius@chem.au.dk +4593521104 1513, 421
Goesten, Maarten Adjunkt (Tenure Track) maarten.goesten@chem.au.dk 1511, 330
Gothelf, Kurt Vesterager Professor kvg@chem.au.dk +4560202725 1590, 326
Iversen, Bo Brummerstedt Professor bo@chem.au.dk +4527782887 1512, 312
Jensen, Frank Lektor frj@chem.au.dk +4551513731 1510, 413
Jensen, Henrik Helligsø Lektor hhj@chem.au.dk +4524264475 1512, 426
Jensen, Torben René Professor trj@chem.au.dk +4522721486 1512, 221
Jørgensen, Karl Anker Professor kaj@chem.au.dk +4526804960 1513, 521
Jørgensen, Mads Ry Vogel Forsker (Tenure Track) mads@chem.au.dk +4540582996 1512, 129
Krause, Lennard Forsker (Tenure Track) lkrause@chem.au.dk +4917664652825
Mudring, Anja Verena Professor anja-verena.mudring@chem.au.dk +4593522798 1511, 326
Mulder, Frans Lektor fmulder@chem.au.dk +4551447344 1593, 221
Nielsen, Niels Christian Professor ncn@chem.au.dk +4528992541 1590, 226
Ogilby, Peter Remsen Professor progilby@chem.au.dk +4587155927 1511, 230
Olsen, Jeppe Professor jeppe@chem.au.dk +4523382435 1513, 432
Overgaard, Jacob Lektor jacobo@chem.au.dk +4525881826 1512, 227
Pedersen, Jan Skov Professor jsp@chem.au.dk 1590, 252
Pedersen, Steen Uttrup Lektor sup@chem.au.dk +4593521142 1511, 422
Poulsen, Thomas Professor thpou@chem.au.dk +4561141844 1512, 418
Ravnsbæk, Dorthe Professor dorthe@chem.au.dk +4593522528 1512, 316
Rosas-Hernández, Alonso Adjunkt (Tenure Track) arosas@chem.au.dk 1511, 418
Schiøtt, Birgit Professor, Institutleder birgit@chem.au.dk +4529826882 1510, 416
Skibsted, Jørgen Professor, vice-institutleder for uddannelse jskib@chem.au.dk +4528992029 1512, 222
Skrydstrup, Troels Professor ts@chem.au.dk +4528992132 1590, 342
Stapelfeldt, Henrik Professor, Vice-institutleder henriks@chem.au.dk +4560202770 1513, 431
Vosegaard, Thomas Centerleder, Professor tv@inano.au.dk +4560202639 1590, 226
Wei, Shuai Adjunkt (Tenure Track) shuai.wei@chem.au.dk 1512, 314
Weidner, Tobias Lektor weidner@chem.au.dk +4593508509 1511, 224
Zelikin, Alexander N. Professor zelikin@chem.au.dk +4523297986 1512, 421

Tidsbegrænset videnskabeligt personale - Videnskabelige assistenter/postdoc'er/adjunkter

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Afrough, Armin Postdoc armin@inano.au.dk 30 29 28 13
Ahrens, Alexander Postdoc aahrens@inano.au.dk 1590, 346
Albuquerque de Carvalho, José Pedro Postdoc jose.carvalho@inano.au.dk 1593, 217
Ali, Siad Dahir Videnskabelig assistent sda@chem.au.dk 1511, 228
Amini, Narges Postdoc narges.amini@chem.au.dk 1512, 217
Bader, Frederik Dino Postdoc f.bader@chem.au.dk
Barløse, Casper Postdoc clb@chem.au.dk 1513, 530
Berglund, Nils Anton Adjunkt nab@chem.au.dk +4587155314 1510, 421
Beyer, Jonas Postdoc jobe@chem.au.dk +4523451120
Bezza, Ilham Postdoc ilham@chem.au.dk
Bjerre-Christensen, Nanna Videnskabelig assistent nbc@chem.au.dk
Bondesgaard, Martin Postdoc mbo@chem.au.dk 1511, 318
Broge, Nils Lau Nyborg Postdoc nils@chem.au.dk 1512, 319
Buhl, Julie Maibøll Videnskabelig assistent jbuhl@inano.au.dk 1593, 225
Buhl, Kristian Birk Postdoc kbb@chem.au.dk 1511, 426
Day, Craig Postdoc cday@inano.au.dk 1590, 344
Demant, Bjarke Bilenberg Videnskabelig assistent bjarke@chem.au.dk
Fedorets, Alina Videnskabelig assistent alinafedorets@chem.au.dk
Frank, Marius Sebastian Postdoc marius.frank@chem.au.dk
Fujita, Tomoki Postdoc tofu@chem.au.dk
Gausas, Laurynas Ph.d.-studerende lg@inano.au.dk
Gjørup, Frederik Holm Ph.d.-studerende fgjorup@chem.au.dk
Glud, Lærke Nøhr Videnskabelig assistent au592980@chem.au.dk 1592, 216
Golbek, Thaddeus Wayne Adjunkt golbekt@chem.au.dk 1511, 225
Grinderslev, Jakob Postdoc jakobg@chem.au.dk 1512, 220
Israels, Brett Alan Postdoc bisraels@inano.au.dk 1590, 247
Jafarzadeh, Mohammad Postdoc mjafar@chem.au.dk +4571432095
Johansen, Martin Bundgaard Postdoc bundgaard@inano.au.dk 1590, 350
Jørgensen, Christian David Postdoc cjorgensen@chem.au.dk 1510
Kjærsgaard, Samuel Postdoc skp@chem.au.dk
Kranabetter, Lorenz Postdoc kranabetter@chem.au.dk 1513, 434
Kristensen, Lasse Gammelgaard Videnskabelig assistent lgk@chem.au.dk
Kristensen, Maria Merrild Videnskabelig assistent mmk@chem.au.dk 1511, 226
Kristensen, Steffan Kvist Adjunkt skk@inano.au.dk +4528154100 1590
Kristoffersen, Emil Laust Postdoc emillk@inano.au.dk 1590, 247
Kronbo, Camilla Hjort Postdoc kronbo@chem.au.dk
Kubecka, Jakub Postdoc ja-kub-ecka@chem.au.dk 1513
Li, Jiahe Postdoc jiaheli@inano.au.dk 1590, 330
Madzharova, Fani Georgieva Postdoc fani_madzharova@chem.au.dk 1511, 228
Mahía Moros, Alejandro José Postdoc amahia@chem.au.dk 1512, 416
Nazari, Pegah Postdoc nazari_pegah@chem.au.dk 1511, 426
Nie, Shuai Postdoc shuainie@chem.au.dk 1512, 226
Ottesen, Martin Postdoc mao@chem.au.dk 1512, 223
Palle, Jonas Postdoc jonaspalle@inano.au.dk
Parmar, Vijay Singh Postdoc vsp@chem.au.dk 1512, 219
Patmanidis, Ilias Postdoc i.patmanidis@chem.au.dk 1510
Pedersen, Simon Steffen Ph.d.-studerende ssp@inano.au.dk +4587156759 1590, 352
Petters, Sarah Suda Postdoc spetters@chem.au.dk
Pfleger, Rouven Felix Postdoc rouven.pfleger@chem.au.dk
Raingeval, Claire Postdoc raingeval@inano.au.dk 1593, 225
Ricko, Sebastijan Postdoc ser@chem.au.dk 1513, 519
Roelsgaard, Martin Postdoc m.roelsgaard@chem.au.dk 1512, 320
Roeters, Steven Joop Postdoc s.j.roeters@chem.au.dk 1511, 228
Rosati, Bernadette Postdoc bernadette.rosati@chem.au.dk 1513, 418
Rosenkranz, Asger Wulff Videnskabelig assistent asro@inano.au.dk 1590, 251
Saeed, Khezar Hayat Postdoc khezar@chem.au.dk
Samanta, Anirban Postdoc anisamanta@inano.au.dk 1590, 330
Sarkar, Sounak Postdoc sounaks@chem.au.dk 1512, 217
Schmüser-Steger, Lars Postdoc schmueser@chem.au.dk 1511, 225
Shyam, Priyank Ph.d.-studerende priyank@inano.au.dk
Sun, Hongwei Ph.d.-studerende hongwei@inano.au.dk 1590, 350
Svenningsen, Esben Bjerregaard Postdoc ebs@chem.au.dk 1512, 416
Tanyag, Rico Mayro Pagtananan Postdoc tanyag@chem.au.dk 1513
Torbensen, Kristian Postdoc ktor@chem.au.dk 1511, 429
Trinderup, Helle Himmelstrup Postdoc htrinderup@chem.au.dk 1512, 424
Ventrapati, Pavankumar Postdoc pavan@chem.au.dk
Waser, Philipp Franz Postdoc philipp.waser@chem.au.dk 1513
West, Andrew Postdoc
Westberg, Michael Adjunkt westberg@chem.au.dk 1512, 220
Wørmer, Gustav Julius Ph.d.-studerende gw@chem.au.dk
Yang, Sheng-Yu Postdoc syyang@chem.au.dk 1512, 226
Yu, Huiwen Postdoc hwyu@chem.au.dk 1513
Zhang, Ting Postdoc
Zhao, Siqi Postdoc siqizhao@chem.au.dk 1511, 426
Zuzic, Lorena Postdoc lorena.zuzic@chem.au.dk 1510, 421

Emeriti

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Britz, Dieter H. Lektor emeritus britz@chem.au.dk +4561302257 1510, 314
Jakobsen, Hans Jørgen Professor emeritus hja@chem.au.dk +4552192438 1510, 314
Jensen, Svend Knak Lektor emeritus kemskj@chem.au.dk 1510, 314
Jørgensen, Jens-Erik Lektor emeritus jenserik@chem.au.dk 1510, 314
Jørgensen, Poul Professor emeritus pou@chem.au.dk +4522250347
Larsen, Finn Krebs Professor emeritus kre@chem.au.dk 1510, 314
Linderberg, Jan Professor emeritus jan@chem.au.dk +4593508445 1510, 314
Meyer, Gerd Heinrich Adjungeret professor au709000@chem.au.dk

Teknisk-administrativt personale

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Ahlburg, Jakob Voldum Akademisk teknisk medarbejder jakob.ahlburg@chem.au.dk 1511, 328
Bakharev, Oleg N. Akademisk teknisk medarbejder olegb@chem.au.dk +4587156702 1590, 138
Bjørnholdt, Andreas Hørdum Industriteknikerlærling 1513, 133
Borup, Kasper Akademisk teknisk medarbejder kasperab@chem.au.dk +4593521018 1511, 328
Bregnhøj, Mikkel Akademisk medarbejder mibr@chem.au.dk 1540
Breitenbach, Thomas Akademisk teknisk medarbejder breitenbach@chem.au.dk +4522987186 1511, 232
Brown, Lara O'Dwyer Akademisk teknisk medarbejder odwyerbrown@chem.au.dk +4593522119 1511, 332
Bønnelykke, Jonas Akademisk-teknisk medarbejder joboe@chem.au.dk 1513
Christensen, Jonas Rask Indkøbs- og kemikaliekoordinator jc@chem.au.dk +4593522045 1513, 418
Conley, Lene Ph.d.- og studieadministrator lconley@chem.au.dk +4521133522 1511, 219
Dandanell, Jeanette Erhvervssproglig medarbejder jda@chem.au.dk +4593521106 1511, 219
Donslund, Bjarke Akademisk teknisk medarbejder donslund@chem.au.dk +4593521164 1590, 344
Godtliebsen, Ian Heide Akademisk teknisk medarbejder ian@chem.au.dk +4593508786 1513, 419
Hald, Peter Sikkerheds-leder ph@chem.au.dk +4529861970 1511, 324
Holme, Anita Tilsynsassistent holme@au.dk +4528992019 1513, 114
Hostrup, Julie Nørgaard Akademisk medarbejder jnh@chem.au.dk +4593508415 1511, 218
Hviid, Jakob Laust Kommunikationsansvarlig jlhviid@chem.au.dk +4593522393 1511, 218
Iversen, Kåre Akademisk medarbejder kaare@phys.au.dk +4593508573 1523, 219
Jensen, Mads Mørk Akademisk teknisk medarbejder madsmj@chem.au.dk +4593521168 1513, 419
Juhl, Dennis Wilkens NMR laboratory manager dwj@chem.au.dk 1593, 227
Kessler, Tommy Ole Forskningstekniker tommy.kessler@chem.au.dk +4540780278 1513, 130
Koch-Ketler, Anne Arnbjerg Laborant aaiv@chem.au.dk +4528992399 1513, 419
Kondrup, Jens Christian Glasblæser jck@chem.au.dk +4523345543 1513, 122
Kristensen, Jeppe Laborant jk@chem.au.dk 1590, 324
Larsen, Glen Sanitør glen09@au.dk +4528992008 1510
Lauridsen, Vibeke Henriette Akademisk teknisk medarbejder vibeke-lauridsen@chem.au.dk +4593521163 1513, 418
Madsen, Allan Facility Management medarbejder am3@au.dk +4528992015 1513, 114
Mamakhel, Mohammad Aref Hasen Akademisk teknisk medarbejder aref@chem.au.dk +4587155369 1511, 328
Mertig, Rodolfo Kurt Programmør r.mertig@chem.au.dk 1511, 225
Mikkelsen, Jeppe Dalgaard Forskningstekniker jeppemikkelsen@chem.au.dk +4522826618 1513, 117
Mikkelsen, Katrine Lerche Sekretariatsleder klm@chem.au.dk +4551445537 1511, 212
Møller Jørgensen, Aske Centermanager amj@inano.au.dk
Nielsen, Anders Bodholt Akademisk teknisk medarbejder abn@chem.au.dk +4526700026 1511, 232
Nielsen, Cecilie Schmidt Akademisk teknisk medarbejder csn@chem.au.dk 1513, 418
Pedersen, Birgitte Lodberg Specialkonsulent blp@chem.au.dk +4526185206 1511, 214
Pedersen, Carsten Akademisk teknisk medarbejder cape@chem.au.dk +4593508459 1590, 144
Pedersen, Erik Ejler Forskningstekniker erikejler@chem.au.dk +4551902577 1513, 117
Reardon, Hazel Akademisk medarbejder hazel@chem.au.dk +4560212369 1511, 329
Richter, Bo Akademisk teknisk medarbejder richter@chem.au.dk +4520745528 1511, 324
Skyum, Susan Hjort Sekretær susan.skyum@chem.au.dk +4587155345 1510, 211
Sommer, Marianne Erhvervssproglig medarbejder sommer@chem.au.dk +4521186393 1511, 216
Thøgersen, Jan Akademisk teknisk medarbejder thogersen@chem.au.dk +4587155928 1513, 419
Wittig, Nina Kølln Akademisk teknisk medarbejder nkw@inano.au.dk +4587156657 1592, 144

Ph.d.-studerende

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Amdisen, Mads Blichfeldt Ph.d.-studerende mba@inano.au.dk
Andersen, Bettina Pilgaard Ph.d.-studerende bpa@chem.au.dk
Andersen, Dante Guldbrandsen Ph.d.-studerende dga@inano.au.dk
Azhdeh Lichahi, Afsaneh Gæste Ph.d.-studerende afsaaneh.azhdeh@chem.au.dk 1511, 426
Bai, Yunfei Ph.d.-studerende yfbai@inano.au.dk 1590, 344
Bednarz, Aleksandra Maria Ph.d.-studerende abednarz@inano.au.dk
Bertelsen, Andreas Dueholm Ph.d.-studerende adb@chem.au.dk
Bertelsen, Mathias Bøjlesen Ph.d.-studerende mbb@inano.au.dk
Bitsch, René Slot Ph.d.-studerende renebitsch@chem.au.dk
Borup, Anders Bæk Ph.d.-studerende andersborup@chem.au.dk
Burmeister, Moritz Ph.d.-studerende mobu@inano.au.dk 1590, 247
Casanovas Montasell, Mireia Ph.d.-studerende mireia.cm@chem.au.dk
Christensen, Jeppe Kjædegaard Ph.d.-studerende kjaedegaard@chem.au.dk
Christensen, Rasmus Stubkjær Ph.d.-studerende rsc@chem.au.dk
Christensen, Thorbjørn Erik Køppen Ph.d.-studerende tekc@inano.au.dk 1592, 128
Dansirima, Pammarin Gæsteforsker
Degn, Rasmus Bruun Ph.d.-studerende rbd@chem.au.dk
Ebenbauer, Ruth Ph.d.-studerende ebenbauer@inano.au.dk 1590, 350
Ehrenreich-Petersen, Emma Møller Ph.d.-studerende emep@inano.au.dk
Enemærke, Valdemar Juel Ph.d.-studerende valdemar@chem.au.dk
Enemærke, Vitus Juel Ph.d.-studerende vje@inano.au.dk 1590, 352
Engsvang, Morten Ph.d.-studerende engsvang@chem.au.dk
Eugui Guilleminot, Macarena Gæsteforsker meg@chem.au.dk
Fabech Hansson, Rikke Ph.d.-studerende rfh@chem.au.dk
Faghtmann, Jonas Ph.d.-studerende jf@chem.au.dk
Filipowicz, Anja Ph.d.-studerende anjafil@chem.au.dk
Fjordside, Simone Ph.d.-studerende sf@inano.au.dk 1593, 217
Frandsen, Martin Ph.d.-studerende martinf@inano.au.dk 1590, 332
Gbubele, Joseph Daniel Gæste ph.d.-studerende jdg@chem.au.dk 1513
Gedde, Oliver Raae Ph.d.-studerende org@inano.au.dk 1590, 348
Grønbech, Thomas Bjørn Egede Ph.d.-studerende bjorn@chem.au.dk
Hammershøj, Hans Christian Dahl Ph.d.-studerende hcdh@inano.au.dk 1590, 348
Hansen, Rikke Asbæk Ph.d.-studerende rah@inano.au.dk
Hansen-Felby, Magnus Ph.d.-studerende mhf@chem.au.dk
Hasager, Freja Ph.d.-studerende f.hasager@chem.au.dk
Hong, Wanwan Ph.d.-studerende howw@inano.au.dk 1511, 424
Højlund, Mads Greisen Ph.d.-studerende madsgh@chem.au.dk 1513, 426
Høyer, Nicolai Machholdt Ph.d.-studerende hoyer@chem.au.dk
Hübschmann, Flora Aleksandra Kappel Ph.d.-studerende flora@chem.au.dk
Iversen, Emil Mark Ph.d.-studerende emilmi@chem.au.dk
Jakobsen, Josefine Hammer Ph.d.-studerende jhjakobsen@chem.au.dk
Jeminejs, Andris Ph.d.-studerende anje@inano.au.dk 1590, 328
Jensen, Alexander Bernthz Ph.d.-studerende jensen@inano.au.dk 1592, 130
Jensen, Andreas Bonde Ph.d.-studerende bonde@inano.au.dk 1590, 346
Jensen, Andreas Buchgraitz Ph.d.-studerende buchgraitz@chem.au.dk 1513, 426
Jensen, Rasmus Berg Ph.d.-studerende rbj@chem.au.dk
Jensen, Rune Wittendorff Mønster Ph.d.-studerende rwmj@inano.au.dk
Johansen, Morten Ph.d.-studerende mojoh@chem.au.dk 1511, 318
Juul-Madsen, Line Ph.d.-studerende ljm@chem.au.dk
Jyde, Nicolaj Toft Ph.d.-studerende njyde@chem.au.dk
Kaussler, Clemens Ph.d.-studerende ck@inano.au.dk 1590, 352
Kiib, Anders Engsted Ph.d.-studerende aek@chem.au.dk
Kjær, Therese Marie Simone S S Ph.d.-studerende therese@inano.au.dk
Kjærgaard, Eva R. Ph.d.-studerende erk@chem.au.dk
Kjærsgaard, Nanna Louise Ph.d.-studerende nln@inano.au.dk
Klemmt, Rebekka Ph.d.-studerende rekl@inano.au.dk 1590, 241
Kløve Kjær, Magnus Ph.d.-studerende magnus.kloeve@chem.au.dk
Kolding, Kirstine Nygaard Ph.d.-studerende knk@inano.au.dk 1511, 429
Kolodiazhnaia, Iuliia Ph.d.-studerende julia.kolodiazhnaia@inano.au.dk 1590, 352
Kromm, Florian Erich Harry Ph.d.-studerende fk@chem.au.dk
Lamhauge, Johannes Nygaard Ph.d.-studerende jnl@chem.au.dk
Laursen, Amalie Povlsen Ph.d.-studerende apovlsen@chem.au.dk
Leiszner, Sofie Stampe Ph.d.-studerende sofiesl@chem.au.dk
Linde, Sif Tylvad Ph.d.-studerende sif@chem.au.dk
Lund, Line Mørkholt Ph.d.-studerende linelund95@inano.au.dk 1590, 247
Lytje, Kristian Ph.d.-studerende klytje@inano.au.dk
López Hernández, Marcos Ph.d.-studerende marcoslh@inano.au.dk 1590, 245
Marat, Bektassov Gæste Ph.d.-studerende marat@chem.au.dk 1513, 423
Mariz Maia Neto, Fábio Ph.d.-studerende fabio.maia@inano.au.dk 1512, 226
Martins Ferreira Batista, Gabriel Ph.d.-studerende gmfb@inano.au.dk 1590, 350
Mikkelsen, Jesper Hyldal Ph.d.-studerende jhm@inano.au.dk 1590, 348
Mikkelsen, Jonas Elenius Skovly Ph.d.-studerende jm@chem.au.dk
Moyano Villameriel, Jaime Ph.d.-studerende jaimemv@chem.au.dk
Kevy, Simone Munkholm Ph.d.-studerende simone@chem.au.dk 1512, 319
Møller, Søren Lau Borcher Ph.d.-studerende sbm@chem.au.dk
Mørch, Mathias Ph.d.-studerende mmorch@inano.au.dk 1512, 224
Mühlfenzl, Kim Saskia Ph.d.-studerende ksm@inano.au.dk
Nielsen, Hannah Hedegaard Ph.d.-studerende hannah@chem.au.dk
Nijenhuis, Minke Anne Door Ph.d.-studerende m.a.d.nijenhuis@inano.au.dk 1590, 330
Nyvang, Andreas Ph.d.-studerende nyvang@chem.au.dk
Pagh Nikolajsen, Jakob Ph.d.-studerende jpn@inano.au.dk 1511, 426
Paulsen, Thomas Terp Ph.d.-studerende ttp@chem.au.dk
Pedersen, Andreas Bøtker Ph.d.-studerende abp@chem.au.dk
Pedersen, Kasper Busk Ph.d.-studerende kasperbusk@chem.au.dk
Pinderup, Freja Frederikke Ph.d.-studerende freja.pinderup@inano.au.dk 1590, 247
Rasmussen, Helena Østergaard Ph.d.-studerende helena@inano.au.dk 1590, 245
Rasmussen, Mette Heidemann Ph.d.-studerende heidemann@chem.au.dk 1511, 225
Rasmussen, Michelle Hundevad Ph.d.-studerende mihura@chem.au.dk
Rezaei, Farideh Gæste Ph.d.-studerende 1510, 419
Sadetckaia, Anastasiia Ph.d.-studerende asad@inano.au.dk
Salomonsen, Camilla Lind Ph.d.-studerende camilla.sa@chem.au.dk
Sandemann, Jonas Ruby Ph.d.-studerende jonas@inano.au.dk 1512, 225
Schou-Jørgensen, Magnus Ph.d.-studerende msj@chem.au.dk
Skaanning, Mads Koch Ph.d.-studerende mskaanning@inano.au.dk
Skipper, Mette Louise Ph.d.-studerende mlc@chem.au.dk
Skov, Lasse Najbjerg Ph.d.-studerende lnskov@inano.au.dk 1512, 220
Skønager, Jane Tygesen Ph.d.-studerende jane@chem.au.dk
Smidt, Jakob Melgaard Ph.d.-studerende smidt@inano.au.dk 1590, 328
Song, Jiayi Ph.d.-studerende jiayi_song@chem.au.dk
Stange, Amanda Dyrholm Ph.d.-studerende ads@chem.au.dk
Strunge, Kris Ph.d.-studerende ks@chem.au.dk
Støckler, Kristoffer Andreas Holm Ph.d.-studerende kristoffer@chem.au.dk
Støckler, Lise Joost Ph.d.-studerende ljs@chem.au.dk
Sun, Hongwei Ph.d.-studerende hongwei@inano.au.dk 1590, 350
Svane, Jacob Ph.d.-studerende jsvane@chem.au.dk
Søgaard, Ane Bretschneider Ph.d.-studerende abs@inano.au.dk 1511, 227
Thiel, Andreas Munch Ph.d.-studerende andreasmt@chem.au.dk 1512, 219
Thomas-Hunt, Jack Ph.d.-studerende jth@chem.au.dk
Thomsen, Ditte Ph.d.-studerende ditte.th@chem.au.dk
Thomsen, Lotte Dyrholm Ph.d.-studerende lotteth@chem.au.dk
Thomsen, Sebastian Riis Ph.d.-studerende seb@chem.au.dk
Thomsen, Sofie Ph.d.-studerende st@inano.au.dk 1590, 247
Thorup, Peter Skjøtt pst@inano.au.dk 1512, 319
Ton, Stephanie Jean Ph.d.-studerende ston@inano.au.dk 1590, 348
Tsang, Emily Ph.d.-studerende etsang@inano.au.dk
Tvilum, Anne Selch Ph.d.-studerende tvilum@chem.au.dk
Valentin, Jacob Løwe Ph.d.-studerende jval@inano.au.dk
Vibe, Peter Alling Strange Ph.d.-studerende petervibe@inano.au.dk
Vistisen, Emilie Arendt Ph.d.-studerende emilie@chem.au.dk
Vosegaard, Emilie Skytte Ph.d.-studerende emilieskytte@chem.au.dk
Wu, Jie Gæste Ph.d.-studerende
Østergaard, Maja Ph.d.-studerende majaoester@inano.au.dk 1592, 130
Østergaard, Niklas Lawaetz Ph.d.-studerende nl@chem.au.dk